Studia dla Menedżerów Motoryzacji. Ostatnie wolne miejsca!

Już w listopadzie rusza kolejna, XIX edycja Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji organizowanych przez Instytut Zarządzania SGH i Polską Izbą Motoryzacji. Pierwsza edycja odbyła się w 2004 roku i od tego czasu regularnie, co roku uruchamiana jest kolejna.

Niesłabnące zainteresowanie studiami to efekt połączenia wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem, zaangażowaniu nie tylko najlepszych wykładowców SGH, ale również praktyków z branży motoryzacyjnej.  Duże znaczenie ma również ciągła ewolucji programów, uwzględniająca oczekiwania słuchaczy i zmieniające się wyzwania stojące przed menedżerami branży motoryzacyjnej.

Celem studiów jest przygotowanie do profesjonalnego i aktywnego uczestnictwa w zarządzaniu przedsiębiorstwem w warunkach konkurencji globalnej. Poza wiedzą o polskim prawie, instytucjach, otoczeniu branżowym i makroekonomicznym słuchaczom dostarczana jest wiedza z zakresu analizy rynku w wymiarze globalnym i europejskim, nawiązywania kontaktów i negocjowania umów z partnerami zagranicznymi, opracowywania strategii konkurencji i strategii marketingowej w wymiarze europejskim, zarządzania zespołami, zasad zarządzania w kryzysie czy też zarządzania finansami.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę pim.pl/szkola-glowna-handlowa-wspolne-projekty-z-pim/


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997