Sportowe auto BMW i Toyoty – co to będzie?

Nie tak dawno informowaliśmy Was o zawiązaniu współpracy między Toyotą a BMW. W oficjalnym komunikacie podano, że współpraca zaowocuje między innymi stworzeniem nowego sportowego samochodu.

Read More

W sieci już pojawiają się pierwsze plotki na ten temat.
Każdy doskonale wie, że owocem współpracy Toyoty i Subaru był świetny model GT86 oraz BRZ. Co prawda nie jest to auto dla miłośników ostrej jazdy, wielkiej mocy i ryczącego silnika, ale mimo wszystko popularność i uniwersalność auta wyszła poza oczekiwania wszystkich obserwatorów.

Ci sami obserwatorzy i fani BMW oraz Toyoty z niecierpliwością czekają na pierwsze informacje dotyczące tego ciekawego projektu. W kuluarach już mówi się, że nowy projekt będzie daleko inny od modeli GT86 czy BRZ. Informator z BMW powiedział, że „będzie to mocny samochód sportowy wyposażony w technologię łagodną dla środowiska”.

Wygląda na to, że już wkrótce poznamy sportową hybrydę. Podobno firmy już pracują nad podzespołami do tego auta, a jeszcze ciekawszą, choć niepotwierdzoną informacją jest, że obie firmy zaprezentują inne modele z wieloma wspólnymi podzespołami. I w tym momencie włącza się wyobraźnia.

Toyota z pomocą BMW mogłaby stworzyć następcę legendarnej Supry lub produkcyjny model pokazanego jakiś czas temu Lexusa LF-LC. Panowie z Bawarii natomiast mogliby przyspieszyć pracę nad modelem i8. Wszystko zapowiada się bardzo ciekawie, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na ten temat.

Money.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997