Sedan Mitsubishi dla Chryslera

Firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) i Chrysler de Mexico (CdM) poinformowały o podpisaniu pięcioletniej umowy zakładającej dostarczenie firmie CdM opracowanego przez MMC globalnego modelu kompaktowego sedana, który będzie sprzedawany w Meksyku począwszy od listopada 2014 r.

Samochód będzie konkurował w segmencie B, czyli na największym rynku w Meksyku, reprezentującym 23% całej branży motoryzacyjnej w tym kraju (ponad 250 tys. egz. sprzedanych w 2013 r.).

– Nowy kontrakt umacnia więzi, jakie łączą firmy Chrysler de Mexico i Mitsubishi Motors Corporation od rozpoczęcia w 2003 r. dystrybucji modeli Mitsubishi w naszym kraju, co spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem wśród nabywców, przyznaje Bruno Cattori, prezydent i dyrektor zarządzający Chrysler de Mexico.

– Dzięki nowej umowie zacieśnimy relacje z firmą Chrysler de Mexico i mamy nadzieję, że nasz globalny kompaktowy sedan zostanie przyjęty w Meksyku równie entuzjastycznie, jak w Azji, czy państwach Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej, gdzie notujemy dobre wyniki sprzedaży. podsumował Osamu Masuko, prezes Mitsubishi Motors Corporation.

źródło: MMC/ wnp.pl (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997