Samochód marzeń w wersji… mini

Ta sama dynamiczna sylwetka, sportowe proporcje i pieczołowicie wykonane detale – nowa Klasa S Coupe debiutuje jako model kolekcjonerski w skali 1:18 oraz 1:43.

Od wielu lat luksusowe coupe zajmuje naczelne miejsce w gamie Mercedes-Benz i już od chwili narodzin ma wszystkie atrybuty klasyka przyszłości – najwyższej klasy wzornictwo kryjące innowacyjne technologie. Tradycje te kontynuuje nowa Klasa S Coupe, która teraz debiutuje w postaci modeli kolekcjonerskich.

Model w skali 1:43 opracowano we współpracy z renomowanymi specjalistami z firmy iScale i składa się z ponad 50 części, zaś odmiana 1:18 to dzieło firmy Novel, zbudowane ze 110 elementów.

Projektanci obu modeli szczególną uwagę przywiązywali do autentyczności oraz odwzorowania szczegółów – ich wnętrza wyglądają tak samo jak egzemplarzy w skali 1:1. Wersje 1:18 wyróżniają się ponadto 210 akcentami dekoracyjnymi oraz otwieranymi drzwiami, pokrywą silnika i bagażnika. Każdy model jest dostarczany w ozdobnym pudełku z podstawką.

Samochody będą dostępne w Kolekcji Mercedes-Benz od września u dealerów oraz w sklepie internetowym (shop.mercedes-benz.com).

IBRM Samar

: