Qoros – nowa chińska marka zadebiutuje w Genewie

Po wielu przejściach, związkach i rozpadach, nowa marka Qoros wreszcie się ustabilizowała i już na przyszłorocznym Salonie Samochodowym w Genewie zaprezentuje pierwsze auto swojego wykonania. Z założenia pojazdy te skierowane są dla młodych klientów w Chinach i Europie.

Czego możemy się spodziewać po nowym producencie z Chin? Pierwsze auto marki Qoros, które zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie, będzie kompaktowym sedanem. Zdaniem producenta, design „podyktowany jest najświeższą europejską modą”, zaś we wnętrzu „znajdziemy miejsce pasujące do aut klasy wyższej”.

Jednym słowem czysty i mało wysublimowany marketing, który absolutnie niczego konkretnego nie mówi. Nowe auto Qoros zadebiutuje już w marcu 2013 roku w Genewie, zaś niedługo potem zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Szanghaju. Auto trafi do sprzedaży już pod koniec przyszłego roku.

Spodziewamy się, że cena, jak na chiński produkt przystało, będzie dość atrakcyjna i z pewnością postawi konkurencję na nogi. Jeśli jakość będzie zadowalająca, silniki niezawodne i w miarę wydajne, być może poszukujący taniego i nowego auta przekonają się do chińskiej myśli technicznej.

Money.pl, Źródło: Carscoop


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997