Praca w Łodzi. 150 wakatów w fabryce Hydro Extrusions. Kogo szukają?

Łódzki oddział firmy Hydro Extrusions zatrudni w najbliższym czasie około 150 osób na wszystkich poziomach stanowisk. To efekt przejęcia produkcji z brytyjskiego Gloucester. Łodzianie okazali się bardziej konkurencyjni i to oni teraz, w zakładzie przy ul. Granicznej, będą produkować części aluminiowe dla największych marek samochodowych.

Hydro Extrusions zatrudni 150 pracowników – menedżerów oraz pracowników produkcji. Poszukiwane są więc osoby, które chcą związać karierę zawodową z branżą automotive.

Przejęcie produkcji z Wielkiej Brytanii oznacza przeniesienie tutaj ich parku maszynowego. Fabryka w Gloucester produkowała części aluminiowe dla takich marek samochodowych jak: Jaguar, Toyota, Volvo, Land Rover, Rolls-Royce oraz Scania. Teraz to zadanie będą realizować pracownicy w Łodzi.

Hydro Extrusions jest wiodącym przedsiębiorstwem przemysłowym zajmującym się produkcją i przetwórstwem aluminium, które działa na rzecz zrównoważonej przyszłości. W Polsce Hydro posiada trzy zakłady produkcyjne, a łódzki oddział to największy producent w Polsce aluminiowych relingów dachowych i listew okiennych do samochodów renomowanych marek.

Dodatkowo w tym roku łódzki zakład obchodzi 25-lecie istnienia na łódzkim rynku pracy, co wskazuje na ustawiczny rozwój i ugruntowaną pozycję.

Źródło: lodz.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997