Panie i Panowie! Najlepszy zakład produkcyjny w Europie to…

Zakłady Audi Neckarsulm zajęły pierwsze miejsce wśród europejskich i afrykańskich fabryk w badaniu Initial Quality Study 2013, przeprowadzonym przez firmę analityczną J.D. Power. To pierwsze zwycięstwo zakładów grupy Volkswagen.
Badanie dotyczyło zadowolenia z nowo zakupionych samochodów po upływie 90 dni od wydania pojazdu. Wyniki to dla amerykańskich klientów ważna wskazówka przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowego samochodu.

Zakłady Audi Neckarsulm uhonorowano złotą nagrodą za najlepszą jakość montażu. „Prestiżowe wyróżnienie Initial Quality Study 2013 to najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości naszego systemu produkcji, a także wyraz uznania dla wszystkich naszych pracowników – tak werdykt posumował Fred Schulze, dyrektor fabryki w Neckarsulm. „Nagroda napawa nas dumą i jest bodźcem do stałego podwyższania standardów jakości”.

Audi Neckarsulm to zakłady o największej w koncernie Volkswagen różnorodności produkcji, a jednocześnie najbardziej kompleksowa fabryka w Europie.

To tutaj z taśmy zjeżdżają modele A4 Limousine, A5/S5Cabriolet, A6 Limousine i Avant, S6, A6 allroad, A6 hybrid, A7/S7 Sportback, A8/S8, A8 hybrid i A8L, R8 i R8 Spyder, RS 5 Cabriolet, RS 6 Avant oraz RS 7 Sportback.

Badanie Initial Quality Study, przeprowadzane od 27 lat, jest w branży motoryzacyjnej wyznacznikiem jakości nowych samochodów. Wyniki uzyskuje się na podstawie zestawu ponad 200 pytań.

Zdobyte tą drogą informacje pozwalają producentom na zapewnienie właściwej jakości produktów i jej ciągłe podnoszenie.

J.D. Power and Associates to dostawca informacji o zasięgu światowym. Zbierane przez tę firmę dane o jakości produktów i zadowoleniu klientów pochodzą z badań ankietowych przeprowadzanych co roku wśród milionów konsumentów.
Źródła, Audi
IBRM Samar