Nowy salon Ford Store w Poznaniu

Grupa Bemo donosi nam o swojej kolejnej inwestycji. Prace adaptacyjne w poznańskim obiekcie trwały od sierpnia ubiegłego roku i niedawno dobiegły końca.

Poznański salon – zlokalizowany przy ulicy Bukowskiej 146 – to dwukondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych. Na parterze wystawiono kilkanaście pojazdów marki Ford, znajdują się tu stanowiska dla klientów zainteresowanych kupnem samochodu, a także biurka doradców serwisowych. Osoby oczekujące na przegląd lub naprawę auta mogą przez szybę obserwować pracę mechaników w części serwisowej.

Dla zainteresowanych zakupem Forda przeznaczona jest również górna kondygnacja obiektu. Tu znajdziemy natomiast modele z oferty Vignale, jak również samochody w sportowej wersji wyposażenia RS. Udogodnienia elektroniczne w postaci ekranów dotykowych pozwalają poznać nowe produkty, a także skonfigurować pojazd według gustu i wymagań klienta.

Obiekt Ford Store przy ul. Bukowskiej jest trzecim w Poznaniu salonem tej marki, jaki działa w ramach Grupy Bemo Motors.

Źródło: www.samar.pl