Nexteer zdobył nagrodę Manufacturing Leadership Award

28 czerwca 2018 r. – Rada Manufacturing Leadership uhonorowała Nexteer Automotive nagrodą za osiągnięcia w zakresie inżynierii i technologii produkcji. Za wirtualne symulacje procesów i technologie monitorowania w czasie rzeczywistym, dzięki którym uzyskano znaczne oszczędności, zoptymalizowano procesy produkcyjne, udoskonalono jakość i lepszą wydajność produktu.

„Najnowsza nagroda Manufacturing Leadership Council odzwierciedla ponadprzeciętne przywództwo technologiczne Nexteer jako część działalności w zakresie Digital Trace ™ Manufacturing. To ekscytujące być na czele w branży 4.0 „, powiedział Dennis Hoeg, wiceprezes i dyrektor ds. Operacyjnych w Ameryce Północnej. „Branża motoryzacyjna ewoluuje w rekordowym tempie – nie tylko na nowo definiuje mobilność, ale także na nowo definiuje globalne procesy produkcyjne, narzędzia i analizy predykcyjne. Nexteer jest liderem technologicznym nie tylko w tym, co robimy, ale także w tym, jak to robimy. ”

Tematem przewodnim konferencji Manufacturing Leadership Council na szczycie w roku 2018 jest „Przyspieszenie transformacji do produkcji 4.0”. 2018 to drugi rok z rzędu, kiedy Nexteer zdobył nagrodę Manufacturing Leadership Award. W 2017 r. The Manufacturing Leadership Council uhonorowała Nexteer „Enterprise Technology Leadership” za pracę w Digital Trace ™ Manufacturing.

Firma Nexteer Automotive Poland jest firmą członkowską. W imieniu Zarządu PIM, serdecznie gratulujemy!