Kolorowe Twingo rusza w Polskę

W ramach akcji Roadshow, Nowe Renault Twingo będzie można zobaczyć w październiku i listopadzie br. w wybranych 13 miastach w całej Polsce. Autoryzowani Partnerzy Renault biorący udział w akcji, przygotowali wiele atrakcji towarzyszących. Mieszkańcy miast, w których pojawi się kolorowa karawana 10 samochodów Twingo, mogą wziąć również udział w specjalnym konkursie fotograficznym na profilu Renault Polska na Facebooku.

Przez najbliższe dwa miesiące mieszkańcy 13 polskich miast będą mogli zobaczyć na ulicach Nowe Renault Twingo. Roadshow czyli karawana składająca się z 20 samochodów Twingo, zostanie podzielona na dwie grupy i wyruszy równolegle w Polskę. Auta zwrócą uwagę każdego przechodnia nie tylko swoim miejskim designem, ale także atrakcyjnymi kolorami. W czasie objazdu każdego miasta zaplanowano kilka przystanków, w czasie których zaprezentowana zostanie imponująca zwrotność Twingo. Roadshow rozpocznie się w Warszawie, następnie przeniesie się m.in. do Gdańska, Łodzi, Poznania i Krakowa. W każdą sobotę października w kolejnych miastach będzie odbywał się konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy zrobić zdjęcie Twingo jadącego w karawanie, które najlepiej odda jego miejski charakter. Wystarczy przedstawić na zdjęciu i pokazać jak najciekawiej całe auto bądź jego rozpoznawalny fragment – można w tym celu użyć filtrów innych efektów w programach graficznych. Sobotnie przejazdy Twingo przez miasto odbędą się przy udziale fanklubów Renault.

Wszystkie informacje na temat konkursu oraz mapy wraz opisami tras przejazdu kolumny Twingo dostępne będą w aplikacji na profilu Renault Polska na Facebooku. Zdjęcia konkursowe będzie można zgłaszać poprzez specjalną aplikację w dniu przejazdu karawany w mieście.

Źródła
  • Renault
IBRM Samar

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997