Kolejne firmy dołączyły do grona firm członkowskich PIM

MWM Business Solutions Sp. z o.o.

Spółka MWM Business Solutions powstała, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zaopatrzenie dystrybutorów części motoryzacyjnych. Specjalizuje się w szeroko pojętnym handlu częściami do pojazdów ciężarowych, autobusów, części do naczep i przyczep, maszyn rolniczych, budowlanych. Sprzedaż zarówno oryginalnych jak i wysokiej jakości zamienników takich marek jak DAF, Scania, Mercedes Benz, MAN, Volvo, Iveco czy Renault.
Nieustannie analizujemy zapotrzebowanie naszych kontrahentów poszerzając ofertę o poszukiwane przez nich produkty.
Wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza branżowa sprawia, że nasz asortyment jest doskonale dopasowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym.
W trosce o Klientów nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi – szybki czas reakcji, indywidualne podejście oraz korzystne oferty cenowe. Dbając o nasze relacje staramy się także elastycznie podchodzić do ustalenia terminów płatności, sposobów rozliczania – dostosowanych do specyfiki rynku.
MWM Business Solutions to lider na rynku podkarpackim posiadający liczne certyfikaty i nagrody (m.in. Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Województwa Podkarpackiego, Efektywne Firmy 2021 Województwa Podkarpackiego, Gepardy Biznesu 2021 Województwa Podkarpackiego, Mocne Firmy Godne Zaufania 2021 Województwa Podkarpackiego).

 

Oferta usługowa:

Handel częściami do pojazdów ciężarowych, autobusów, części do naczep i przyczep, maszyn rolniczych i budowlanych. Sprzedaż zarówno oryginalnych jak i wysokiej jakości zamienników takich marek jak: DAF, Scania, Mercedes Benz, MAN, Volvo, Iveco i Renault.

Trade in parts for trucks, buses, parts for trailers and semi-trailers, agricultural and construction machinery. Sale of both original and high-quality replacements of such brands as DAF, Scania, Mercedes Benz, MAN, Volvo, Iveco and Renault.

Trucksystems.pl Sp. z o.o.
TruckSystems.pl to platforma zakupowa. Firma powstała w wyniku ekspansji działań niemieckiego giganta w branży części do samochodów ciężarowych. Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych OE i OEM do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych oraz maszyn rolniczych na światową skalę. Zaopatruje kontrahentów z całego świata w oryginalne części największych marek jak: SCANIA, Mercedes, MAN, Volvo, RVI, Iveco, DAF.
Konkurencyjne ceny, szybki czas dostawy, doskonałe doradztwo oraz serwis, a przede wszystkim ogromny asortyment, który cały czas poszerzamy.

Jako TruckSystems.pl chcemy być wiarygodnym partnerem dla klientów prywatnych i biznesowych oraz warsztatów i dealerów. Dopasujemy nasze części i usługi tak, abyś mógł dostać dokładnie to, czego potrzebujesz, a Twój pojazd mógł niezawodnie wykonywać swoją pracę.

 

Oferta usługowa:

Sprzedaż części zamiennych OE i OEM do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych oraz maszyn rolniczych poprzez platformę zakupową.

Trading with OE and OEM spare parts for trucks, vans, passenger cars and agricultural machinery through our own web shop.

 

Przedsiębiorstwo RANAL oferuje szeroką gamę materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Zdobywane od 1993 roku doświadczenie pozwala firmie dopasować się do potrzeb wielu klientów branży motoryzacyjnej. Podczas wielu lat działalności w Polsce i na świecie, RANAL stworzył własne receptury produktów, udoskonalane wraz z rozwijającą się technologią i zmieniającymi się potrzebami rynku. Szeroka wiedza pracowników, dogłębna znajomość branży, a także wrodzona pasja to dziś największy kapitał Przedsiębiorstwa RANAL. Jego najlepszą wizytówką są pozytywne rekomendacje znaczących na rynku kontrahentów. Trwałe relacje z klientem, oparte na zaufaniu i indywidualnym podejściu sprawiają, że firma od wielu lat rzetelnie wypełnia swoją misję.

http://www.ranal.pl/pl/


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997