Kilkaset Fordów Focus zasili flotę firmy Flex To Go

Jeden z największych polskich dostawców usług najmu pojazdów dla klientów na lotniskach zdecydował się na powiększenie swojej floty o 450 Fordów Focus. Kontrakt obsługują dealerzy Ford Story Łódź oraz Ford PGD.

Flex To Go to jeden z największych polskich dostawców usług najmu pojazdów dla klientów na lotniskach – dziewięciu w Polsce oraz pięciu w Niemczech. Firma została założona w 2014 roku przez Piotra Zięcika. Na początku 2024 roku, część jej udziałów została nabyta przez Fundusz inwestycyjny Resource Partners, który wszedł w posiadanie 40 proc. udziałów, podwyższając tym samym kapitał spółki. 

Dotychczas firma obsłużyła ponad 300 tysięcy rezerwacji, a jej flota składa się z nowych, maksymalnie rocznych, samochodów. Obok standardowej oferty krótkoterminowej, Flex To Go rozwija również ofertę najmu abonamentowego oraz subskrypcji z możliwością zakończenia wynajmu w dowolnym momencie. Oprócz Booking.com firma współpracuje z platformami RentalCars, Expedia, Check-24 oraz liniami lotniczymi WizzAir oraz Ryanair.

Opracowanie: PJ

Źródło: SAMAR


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997