Jeep potwierdza plany na najbliższe pięć lat

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, dziś do sieci trafiły informacje na temat pięcioletniego planu całego koncernu Fiat Chrysler Automobiles. Przed nami kilka newsów na temat marek tej grupy. Zaczynamy od Jeepa.

Po pierwsze, w ofercie Jeepa już w 2016 roku pojawią się następcy modeli Compass Patriot określane mianem nowego wariantu nadwoziowego o nazwie C SUV. Niewiele wiemy o nowościach, ale zdaniem producenta zostaną umieszczone pomiędzymodelami Renegade oraz Cherokee. Przy okazji Cherokee doczeka się pierwszego liftingu oraz nowych paczek wyposażenia przy okazji 75-lecia marki.

Niedługo potem kuracji odświeżającej doczeka się również model Renegade oraz zupełnie nowyWrangler, który ma być dużo lżejszy od poprzednika. Kolejnego liftingu doczeka się także model Grand Cherokee (pod koniec 2015), zaś zupełnie nowy model powinien wskoczyć do oferty w 2017. W 2018 dołączy do niego Jeep Wagoneer. Oprócz wprowadzenia nowych modeli Jeep chce zwiększyć sprzedaż roczną do 1,9 mln sztuk do 2018 roku.

 Money.pl