Jaguar i Land Rover w Polsce uruchamiają „markowe” usługi finansowe

Generalny dystrybutor marek Jaguar i Land Rover w Polsce poinformował o inauguracji działalności operacyjnej dedykowanych usług finansowych – Jaguar Financial Services Polska oraz Land Rover Financial Services Polska. Obsługa finansowa odbywać się będzie za pośrednictwem sieci autoryzowanych salonów Jaguar i Land Rover w Polsce.

Usługi Jaguar Financial Services Polska i Land Rover Financial Services Polska będą prowadzone we współpracy z Grupą mBank. Mają być ukierunkowanie na obsługę finansową gamy samochodów Jaguar i Land Rover, w sposób dostosowany do specyfiki produktów oraz zintegrowany z siecią dealerską. Podmioty z Grupy mBanku zajmą się analizą wniosków kredytowych, udzielaniem kredytów, przygotowaniem ofert leasingowych oraz opieką nad portfelem aktywnych umów w całym okresie ich trwania.

Generalny dystrybutor Jaguar i Land Rover w Polsce – firma JLR Polska, sprzedał w ciągu dziewięciu miesięcy br. 860 samochodów Jaguar i Land Rover, o 20% więcej niż w analogicznym okresie 2013 r. Najchętniej kupowanymi w 2014 r. modelami Jaguar i Land Rover w Polsce są luksusowe odsłony Land Rovera: flagowy Range Rover, Range Rover Sport oraz Range Rover Evoque.

Zdaniem Marcina Dąbrowskiego, wiceprezesa i dyrektora zarządzającego JLR Polska: – (…) przyszły rok przyniesie skokowy wzrost wolumenu sprzedaży samochodów Jaguar i Land Rover w Polsce. Impulsem będzie wprowadzenie dwóch nowych modeli: Land Rovera Discovery Sport oraz najmniejszego w gamie Jaguara XE.

źródło: JLR

AUTOR:  WNP.PL (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997