Hyundai wyprzedaje samochody elektryczne

Od dwóch dni Hyundai prowadzi akcję wyprzedażową modeli. Zbiegła się ona z wprowadzeniem na rynek, nowego modelu KONA, który dostępny jest z trzema wariantami napędowymi: spalinowym (ICE), hybrydowym (HEV) oraz elektrycznym (EV). Model KONA Electric poprzedniej generacji można, jak podkreśla producent kupić dziś o 20 tys. zł taniej. Ceny elektrycznych modeli koreańskiej firmy: IONIQ 5 i IONIQ 6 zostały również obniżone odpowiednio o 11 tys. zł i 10 tys. zł.  

Promocyjna wyprzedaż

W ramach wyprzedaży, Hyundai przygotował ofertę promocyjną, która obejmuje między innymi modele: KONA Electric (poprzednia wersja), IONIQ 5 oraz IONIQ 6. W przypadku modelu KONA, klienci mogą liczyć na upusty do 6 000 zł dla nowego modelu oraz do 20 000 zł w przypadku modelu KONA Electric poprzedniej generacji. Również ceny elektrycznych modeli IONIQ 5 i IONIQ 6 zostały obniżone odpowiednio o 11 000 zł i 10 000 zł.

Warto przypomnieć, że nowa KONA Electric dostępna jest z trzema wersjami wyposażenia: Smart, Executive i Platinum, a od przyszłego roku dostępna będzie także usportowiona wersja N Line. Za wersję Smart trzeba zapłacić niemal 202 tys. zł brutto. Topowa wersja Platinum (moc 218 KM, bateria 65 kWh, zasięg 514 km WLTP), została wyceniona na 234 tys. zł brutto.

Źródło: https://elektromobilni.pl/

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997