Grupa MAN w Polsce znów wśród najlepszych pracodawców

Grupa MAN w Polsce już po raz drugi otrzymała certyfikat Top Employers dla najlepszych pracodawców w Polsce. Wyróżnienie jest przyznawanie przez niezależny Instytut CRF i trafia wyłącznie do firm, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania i polityki pracowniczej.
Procedura certyfikacji składa się z kilku etapów, podczas których firmy oceniane są pod kątem oferowanych świadczeń podstawowych oraz świadczeń dodatkowych i warunków pracy, a także w kategorii szkoleń i rozwoju kariery zawodowej oraz w zakresie kultury organizacyjnej firmy.

„Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez szeroki program szkoleń i oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w innych spółkach Grupy MAN działających na całym świecie – podkreśla Anna Kowalska, wiceprezes MAN Truck & Bus Polska.
Grupa MAN zatrudnia w Polsce około 3 500 pracowników. Pracują oni w trzech zakładach produkcyjnych (Niepołomice koło Krakowa: produkcja pojazdów ciężarowych klasy ciężkiej; Starachowice i Sady koło Poznania: produkcja autobusów miejskich i turystycznych), centrum finansowo-księgowym oraz w spółce odpowiedzialnej za sprzedaż i serwis pojazdów MAN i Neoplan.
Źródła
MAN Truck & Bus Polska
IBRM Samar


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997