Getin Fleet nowym graczem w branży wynajmu i zarządzania flotą

Getin Fleet to nowa spółka z Grupy Getin Noble Bank, która rozpoczęła swoją działalność operacyjną na polskim rynku CFM w lipcu. Firma oferuje szeroki pakiet innowacyjnych i praktycznych rozwiązań w zakresie wynajmu, finansowania i zarządzania flotą pojazdów służbowych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Polski rynek CFM notuje konsekwentny wzrost. Liczba podmiotów korzystających z oferty firm wynajmujących pojazdy służbowe stale wzrasta. Klienci, chcąc minimalizować ryzyko związane z zarządzaniem flotą i unikać zamrażania środków finansowych, coraz chętniej decydują się na outsourcing.

Jak wynika z raportu Instytutu Keralla Research, pod koniec ubiegłego roku z outsourcingu samochodów korzystało ponad 17 000 klientów, co stanowiło wzrost o 3,9% w porównaniu do roku poprzedzającego.

„Outsourcing firmowych flot samochodowych jest przyszłością zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Jest to rozwiązanie, które pozwala firmie optymalizować koszty, oszczędzać czas i bardziej efektywnie wykorzystywać zasoby ludzkie – wylicza Tomasz Ślepowroński, prezes zarządu Getin Fleet.

„Jestem przekonany, że oferta Getin Fleet, przygotowana przez doświadczonych ekspertów, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów”.

Getin Fleet to nowoczesna firma outsourcingu usług wynajmu samochodów zbudowana przez specjalistów z branży CFM z wieloletnim doświadczeniem, oferująca elastyczne formy finansowania i zarządzania flotą pojazdów osobowych i użytkowych do 3,5 t.

Strategią firmy jest utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami w celu wsparcia ich administracji i obsługi związanej z posiadaniem floty samochodowej.

W pakiecie świadczeń znajduje się szeroki wachlarz dostosowanych do potrzeb klienta i praktycznych produktów i usług dla firm: wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, leasing mobilny oraz zarządzanie flotą.

Dzięki przynależności do Grupy Getin Noble Bank, dynamicznie rozwijającej się polskiej grupy kapitałowej, spółka jest bezpiecznym i stabilnym partnerem biznesowym.

Źródła: Getin Noble Bank
IBRM Samar


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997