Fiuka Polska Sp. z o.o. po raz kolejny w Klubie „Gazel Biznesu”

W tegorocznej 15. edycji rankingu „Gazele Biznesu” organizowanej przez „Puls Biznesu” przedsiębiorstwo  Fiuka Polska Sp. z o.o. z Komornik k. Środy Śląskiej jako firma z branży motoryzacyjnej znalazło się po raz kolejny w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

O przyznaniu tego prestiżowego wyróżnienia zadecydował procentowy wzrost przychodów w latach 2011 – 2013. W badanym okresie dynamika rozwoju firmy wyniosła 146%.

Certyfikat w imieniu Fiuka Polska na Gali we Wrocławiu, która odbyła się 17 lutego 2015 odebrał Pan Stefan Sondermann  – Kierownik Zakładu.

Przypomnijmy, że Firma Fiuka Polska Sp. z o.o.  była współoranizatorem oraz współgospodarzem XX Spotkania Dywizji Dostawców, która odbyła się w dniach 21 – 22 października 2014 r.

Fiuka rozpoczęła działalność produkcyjną w Polsce na terenie LSSE w 2007 roku jako 100%-wa spółka córka niemieckiej firmy Fischer & Kaufmann GmbH & Co. KG, która specjalizuje się przede wszystkim w produkcji komponentów dla motoryzacji w technologii głębokiego tłoczenia. Komponenty dostarczane są na rynki Europy oraz Ameryki Północnej.

W czerwcu 2014 firma otrzymała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie LLSE, deklarując poniesienie nowych nakładów inwestycyjnych na poziomie około 28.950.000,00 PLN do końca 2018 roku,  co wiąże się ze stworzeniem przynajmniej 20 nowych miejsc pracy.

To kolejne prestiżowe wyróżnienie jest dowodem zaangażowania wszystkich pracowników w rozwój całego przedsiębiorstwa.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997