Fabryka Fiata w Bielsku-Białej nagrodzona

Zakład Fiat Powertrain w Bielsku Białej zdobył prestiżowe wyróżnienie „Automotive Lean Production Award 2013” w kategorii „Excellent Value Chain”.

Nagroda była poprzedzona analizami i ocenami przeprowadzonymi przez zespół ekspertów pod egidą niemieckiego magazynu „Automobil Produktion” oraz firmy konsultingowej Agamus Consult. Zakład produkuje silniki do różnych modeli samochodów Grupy Fiat-Chrysler oraz dla innych producentów samochodów. Pracuje w nim ponad 1 100 osób.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku Fiat Powertrain w Bielsku Białej zdobył wyróżnienie Gold Award za spełnienie wymogów World Class Manufacturing w zakresie wydajności we wszystkich procesach produkcyjnych. Od 2007 r. zrealizowano ponad 30 000 projektów w zakresie udoskonalanie. Pozwoliło to m. in. na okres 2 090 dni bez wypadków przy pracy, redukcję kosztów produkcji oraz poprawę wskaźników jakościowych wytwarzanych silników.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 23 października w niemieckim Wolfsburgu, w trakcie 8 Kongresu organizowanego przez „Automobil Produktion” i Agamus Consult.

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997