Evoltec nie zwalnia tempa

Jeden z czołowych polskich dostawców maszyn automatyzujących produkcję wiązek kablowych oraz stosowanych w nich komponentów z ponad 30letnią tradycją rozszerzył właśnie swoje portfolio o urządzenia amerykańskiej marki Brady Corporation.

Pod koniec marca 2023 roku Evertiq pisał o integracji firmy Evoltec z Kabeltechem. Teraz możemy zobaczyć wymierne korzyści tej decyzji, gdyż Evoltec poszerzył swoje możliwości na rozwijanie współpracy z dotychczasowymi i potencjalnymi partnerami, a także rozszerzył swoje portfolio o dostarczanie rozwiązań marki Brady Corporation w zakresie automatyzacji identyfikacji przewodów.

Jak pisze Evoltec w komunikacie prasowym, jednym z nowych produktów w ofercie firmy jest automat  w pełni kompatybilny z automatami do cięcia i odizolowania Schleuniger oraz Komax – Brady Wraptor A6500. Pozwala on na identyfikację produktów i przewodów, drukuje i nakłada etykiety na przewody w mniej niż pięć sekund oraz wykorzystuje wysokowydajne materiały samolaminujące i zapewnia szczelne owijanie. Dziennie jest w stanie wyprodukować nawet do 7000 etykiet – zaznacza Evoltec.

Przypomnijmy, że na temat 2023 roku, przyszłości, połączenia z Kobaltechem, a także początkach Evoltecu mówił niedawno w rozmowie z Evertiqiem Tomasz Pawłowski, Dyrektor Zarządzający i Właściciel Evoltecu: Tomasz Pawłowski z Evoltecu tylko dla Evertiqa.

Źródło: www.evertiq.pl