Druga Edycja Forum Mycia Przemysłowego (European Industrial Cleaning Forum & Expo)

W przeddzień Forum uruchamiamy z Instytutem Fraunhofera seminarium szkoleniowe, które odbywać się będzie corocznie. 

19.-20.11. 2019 Wrocław, Haston City Hotel & Congress Center

i seminarium szkoleniowe przy współpracy z Instytutem Fraunhofera (18.11.2019)

www.industrial-cleaning-forum.com

Europejskie Forum Mycia Przemysłowego wraz z towarzyszącą wystawą (European Industrial Cleaning Forum & Expo) jest wiodącym niezależnym i dla wszystkich otwartym wydarzeniem biznesowym tej branży w Centralnej Europie, skierowanym do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologie mycia części i komponentów, czystość techniczną VDA 19 i ISO 16232, obróbkę powierzchniową, jak również utrzymania poziomu czystości podczas całego procesu produkcyjno-logistycznego.

Omawiane będą najnowsze technologie, innowacje i trendy w branży mycia przemysłowego dla przemysłu samochodowego, lotniczego, narzędziowego, ciężkiego, precyzyjnego, medycznego, optycznego, obróbki cieplnej i innych.

Sukces pierwszej edycji Forum, duże zainteresowanie przemysłu jak i liczne zgłoszenia nowych tematów gwarantują już teraz wysoki poziom również tego wydarzenia. Uczestniczący fachowcy będą dzielić się swoją wiedzą podczas licznych prezentacji, dyskusji i indywidualnych rozmów. Podczas Forum zostanie zaprezentowana pierwsza flota mobilnych laboratoriów czystości technicznej (VDA 19.1 / ISO 16232) na polskim rynku.

W tym roku uruchamiamy dodatkowo cykl specjalistycznych szkoleń z praktycznych zastosowań przemysłowych technologii mycia, suszenia i konserwacji części i komponentów. Seminarium szkoleniowe organizowane jest przy współpracy z instytutem Fraunhofera i będzie odbywać się corocznie w przeddzień Forum. W tym roku w poniedziałek 18.11.2019

Tegoroczne Seminarium obejmie następujące tematy:

  1. Zrozumienie wymagań mycia przemysłowego i bezpieczne opanowanie wszystkich jego procesów
  2. Konflikty procesów mycia przemysłowego w wewnętrznych i zewnętrznych łańcuchach dostaw
  3. Końcowe etapy procesów mycia: płukanie i suszenie – często zapominane, pomijane lub ignorowane

Po zakończeniu Seminarium uczestnicy będą mogli skorzystać z możliwości indywidualnych porad technicznych. Celem tych krótkich dyskusji na konkretny temat z mycia przemysłowego (po 10-20 minut), może być pozyskanie wskazówek i zaleceń przy rozwiazywaniu problemów, eliminacji błędów technologicznych i szukaniu rozwiązań (wcześniejsze umówienie spotkania jest zalecane).

Wymagana jest osobna rejestracja. Szczegóły pod: SEMINARIUM SZKOLENIOWE.
Spotkania prosimy umawiać poprzez kontakt z kf@industrial-cleaning-forum.com