CRM w Warszawie – konkurs Oszczędzaj chroniąc środowisko

Konkurs dla firm z sektora MŚP ”Oszczędzaj, chroniąc środowisko”

Projekt „3xśrodowisko” ogłasza konkurs dla firm przyjaznych środowisku, z branż: motoryzacyjnej, drzewnej, poligraficznej, budowlanej, spożywczej, (firmy piekarskie i cukiernicze), usług osobistych (salony fryzjerskie i kosmetyczne). Do konkursu zapraszamy firmy, które wdrażają rozwiązania pozwalające na oszczędzanie zasobów takich, jak: woda, energia elektryczna, paliwo, drewno itp.

Aby wziąć udział w konkursie należy: wypełnić formularz zgłoszeniowy, opisując wdrożone zmiany i przedstawiając jakie oszczędności zostały osiągnięte (jakie ilości wody, energii elektrycznej, paliwa zaoszczędzono). Na autorów najlepszych rozwiązań czeka 30 nagród pieniężnych pomyślanych jako zwrot kosztów poniesionych inwestycji.

Działania proekologiczne zaczynają się od oszczędzania zasobów – wody, energii elektrycznej, paliwa.

Polska zużywa dwukrotnie więcej zasobów niż jest dostępne na jej terenie.
Oszczędzanie wody i energii elektrycznej jest kluczowe. Projekt „3 x Środowisko” podpowiada, jak można to zrobić i wspiera przedsiębiorców w takich działaniach. Często wystarczą niewielkie inwestycje, by zużycie zasobów znacząco zmniejszyć. Najważniejsze jest budowanie świadomości wśród pracowników

Z przykładowymi rozwiązaniami oszczędnościowymi w poszczególnych branżach można zapoznać się  na stronie Projektu3xŚrodowisko   www.3xsrodowisko.pl/dobre_praktyki.html

Więcej szczegółów na temat konkursu: http://www.3xsrodowisko.pl/konkurs_dla_firm.html

Pytania dotyczące konkursu proszę kierować na adres e-mail: biuro@refa.pl

Projekt  „3xŚrodowisko” jest dofinansowany z udziałem instrumentu finansowego Unii Europejskiej LIFE+ i  ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.