Telematyka w ubezpieczeniach komunikacyjnych i serwisowe „best practice” tylko na Forum!

UWAGA! TYLKO DO 6 LISTOPADA MOŻNA SKORZYSTAĆ Z PREFERENCYJNEJ CENY ZA UCZESTNICTWO W FORUM (oferta tylko dla warsztatów).

Najlepsze praktyki zarządzania serwisem to kategoria wystąpienia, które jest nieodłącznym elementem Forum. Co roku jeden wybrany przez Polską Izbę Motoryzacji (organizatora konferencji) serwis prezentuje swoje sprawdzone sposoby i rozwiązania na zarządzanie serwisem.

W tym roku podczas Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych z taką  prezentacją wystąpi Andrzej Stefańczyk, przedstawiciel firmy Auto Group Ciesiółka renomowanego dealera i ASO takich marek jak: VW, Ford czy ŠKODA.

Takie prezentacje cieszą się sporym  powodzeniem wśród uczestników konferencji ponieważ można poznać ciekawe i sprawdzone rozwiązania i wdrożyć podobne we własnej firmie tuż po konferencji. Wystąpienia prezentujące najlepsze praktyki mają również inspirować do spojrzenia na własną firmę z innej perspektywy i do porównania się z innymi.

Kolejnym bardzo ciekawym i nowym tematem będzie  zagadnienie Telematyki- czyli najnowsze rozwiązania teleinformatyczne w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Podczas Forum uczestnicy będą mogli pozyskać informacje na temat najnowszych rozwiązań stosowanych obecnie w samochodach i ich wpływie na rynek ubezpieczeń komunikacyjnych, oczami ubezpieczycieli jak i warsztatów. Warto być na bieżąco bo takie rozwiązania są już dostępne na polskim rynku, a co to oznacza w praktyce? Z prezentacją na temat telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych wystąpi, Konrad Owsiński, Dyrektor Pionu Ubezpieczeń Biznesowych, LINK4, od wielu lat związany z branżą ubezpieczeniową. Pracował w takich firmach jak: Gothaer, Compensa, Generali czy Gerling.

Już dziś zgłoś swój udział w Forum!

Skorzystaj  z elektronicznego formularza na http://forumubezpieczen.com/zgloszenia/

Serdecznie zapraszamy!

Informacje podstawowe:

X Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

1 grudnia 2015 Warszawa,

Airport Hotel Okęcie, ul. 17 Stycznia 24

www.forumubezpieczen.com

Więcej o specjalnej cenie uczestnictwa pod nr tel. 533 344 451 lub (22)845 01 40