AutoEvent 2024

Z niesamowitą przyjemnością przedstawiamy kolejnego prelegenta pierwszego panelu 

Pan Albert Świdziński to dyrektor analiz w Strategy&Future, zespołu zajmującego się geopolityką i geostrategią. Jest absolwentem Collegium Civitas i Uniwersytetu Warszawskiego, wcześniej studiował psychologię na Uniwersytecie w Aberdeen. Był koordynatorem Programu Gier Wojennych i Symulacji oraz Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Obronności Fundacji Kazimierza Pułaskiego. Pan Albert Świdziński jest ekspertem w dziedzinie geopolityki i geostrategii, a także uczestniczy w debatach na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji na konferencjach w kraju i za granicą oraz w mediach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony  strategyandfuture.org (https://strategyandfuture.org/) i lektury  artykułu napisanego przez naszego gościa Apocalypse (not) now, czyli rosyjskie groźby nuklearne na Ukrainie. Część 1 – Strategy&Future – geopolityka i geostrategia (strategyandfuture.org).
Tekst analizuje aktualną sytuację geopolityczną związaną z groźbą użycia broni jądrowej przez Rosję w wyniku trwającej wojny na Ukrainie. Autor kreśli w nim również różne scenariusze i potencjalne konsekwencje taktycznego jej użycia w kontekście bezpieczeństwa międzynarodowego.
Również o takich zagrożeniach i ich wpływie na globalną gospodarkę, a w szczególności sektor automotive będziemy rozmawiać na AutoEvencie.

Zapraszamy na AutoEvent – zgłoś się już dziś!


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997