AutoEvent 2014 – miejsce gdzie łączy się biznes!

Już za niespełna miesiąc w Zawierciu odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent 2014. Największe i najważniejsze wydarzenie skierowane do branży motoryzacyjnej w tej części Europy. Jest doskonałym narzędziem efektywnej komunikacji z całym sektorem motoryzacyjnym, zarówno krajowym jak i zagranicznym.
W dniu dzisiejszym (tj. 17.03) została oficjalnie uruchomiona strona internetowa konferencji AutoEvent 2014 www.autoevent.pl a co się z tym wiąże rezerwacja uczestnictwa w konferencji, spotkaniach B2B, noclegów oraz sprzedaż powierzchni wystawienniczej.

– Dziękując tym osobom, które już się zgłosiły swoje uczestnictwo mimo, że działania przygotowawcze podane zostały do publicznej wiadomości dzisiaj, gorąco zachęcam pozostałe osoby i firmy do udziału w tegorocznym AutoEvencie – mówi Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji. – AutoEvent zyskał sobie miano najbardziej merytorycznej konferencji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce  ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego od kilku lat gościmy przedstawicieli firm z przemysłu motoryzacyjnego z takich państw jak: Belgia, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry. Statystyki roku ubiegłego to z kolei 250 uczestników, 150 firm z Polski, 20 firm z zagranicy, 6 krajów – dodaje prezes Kantorski.
AutoEvent 2014 organizowany jest z takimi Partnerami jak: Urząd Miasta Zawiercia, Urząd Miasta Częstochowy, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Ministerstwem Gospodarki we współpracy z Business Centre Club, Loża Częstochowa.
– Tegoroczne jubileuszowe spotkanie z Państwem jest szczególnie dla nas ważne, gdyż w tak zacnym gronie będziemy również obchodzić XX-lecie działalności Polskiej Izby Motoryzacji – mówi Magdalena Szczypińska, Dyrektor Biura Polskiej Izby Motoryzacji.

Profil tematyczny konferencji AutoEvent 2014, to m.in.:
•    szkolnictwo zawodowe w Polsce,
•    nowoczesne technologie,
•    technologia procesów produkcji
•    instrumenty finansowe dla kluczowych inwestycji w motoryzacji
•    inwestycje w sektorze automotive na terenie Polski,
•    kondycja Specjalnych Stref Ekonomicznych,
•    rozwój klastrów,
•    kooperacja firm polskich z zagranicznymi w sektorze automotive.

Integralną częścią spotkania będą również rozmowy kooperacyjne o charakterze B2B oraz wystawa branżowa.

Oprócz licznych paneli dyskusyjnych z referatami wystąpią m.in.:
prof. Krzysztof Jan Kurzydłowski, Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju; Michał Basista  IPPT PAN Marek Kaliński, Dyrektor ds. Projektów, BORYSZEW S.A.; Andrzej Korpak Dyrektor Generalny GMMP;  Zbigniew Sikora Dyrektor Operacyjny SILS Centre Gliwice; Aleksander Czajka Dyrektor Krajowy Grupy Plastic Omnium; Janusz Soboń Prezes Zarządu Kirchchoff Polska; Tomasz Duda, Dyrektor ds. Technologii, 3M Poland oraz przedstawiciele takich firm i instytucji jak: Business Centre Club, Robert Bosch, Work Service, Tenneco Automotive Poland, Volkswagen Poznań
Na szczególną uwagę zasługuje zagadnienie pt: współpraca z przemysłem zbrojeniowym – bariery wejścia. Panel ten zobrazuje możliwości współpracy firm z sektora Automotive z polskim sektorem zbrojeniowym.

Szczegółowe informacje o AutoEvent 2014, w tym program, formularze rejestracyjne znajdziecie Państwo na www.autoevent.pl

Do zobaczenia w maju podczas AutoEvent 2014!

Roman Kantorski
Prezes Polskiej Izby Motoryzacji