autoDNA – Nowy Raport Historii Pojazdu

Od dnia 1 lipca 2022 r. w Raporcie Historii Pojazdu autoDNA oferowane są dodatkowe wartości dla naszych klientów. Wychodząc naprzeciw światowym trendom, został uproszczony proces zakupowy na stronie internetowej serwisu, stając się tym samym prostszy i bardziej intuicyjny. Zmiany mają na celu zaoferować klientom nowe korzyści, inspiracją których były nowoczesne rozwiązania przyjęte
i stosowane na rynkach światowych. Raport nadal pozostaje zwięzłym sprawozdaniem z cyklu życia pojazdu prezentującym charakterystykę jego przeszłości bazującą na numerze VIN. Zgodnie z misją firmy ma jeszcze lepiej pomagać kupującym i sprzedającym pojazd w świadomym i bezpiecznym zakupie. 

 

Zmiana wyglądu Raportów Historii Pojazdu ma na celu oddanie w ręce naszych klientów jeszcze bardziej użytecznego, funkcjonalnego i przejrzystego produktu z szeregiem dodatkowych korzyści. Jedną z nich jest innowacyjność, dzięki wprowadzeniu nowych sekcji w raporcie (Centrum Powiadomień czy QR kod). Kolejnym elementem, jaki uległ optymalizacji  jest sekcja historii pojazdu. W sekcji tej, jak i w całym raporcie poprawiona została przejrzystość i czytelność poprzez zastosowanie nowego UX/UI dla użytkownika, wprowadzone zostały kolory zgodne z biznesową psychologią kolorów, czy jasne, przejrzyste tło i wiele innych. Dzięki pionierskiemu rozwiązaniu polegającemu na dodaniu QR kodu możliwe jest rozszerzenie oferty sprzedaży pojazdu online i offline o historię pojazdu.

 

Raport autoDNA składa się z kilku sekcji rozłożonych w układzie linearnym (równomiernym), uporządkowanym w czasie i czytelnym. Pozwala na weryfikację historii pojazdu po VIN, która może mieć wpływ na jakość wybieranego pojazdu. To jeden z najważniejszych elementów, z jakim kupujący powinien się zapoznać przed zakupem auta.

 

Nasz flagowy produkt opracowany został według najlepszych światowych standardów. Nowa sekcja
w raporcie – Centrum Powiadomień pozwala w prosty sposób rozeznać się w zawartości raportu dla konkretnego numeru VIN, ponieważ zawiera najważniejsze powiadomienia na temat jego historii. Dane prezentowane są w prostej, czytelnej formie, rozumianej już na poziomie odbioru graficznego. Historia pojazdu przedstawiona jest w postaci chronologicznej osi czasu, która ma ułatwić użytkownikowi zapoznanie się ze zdarzeniami z historii pojazdu oraz ułatwić mu sprawną identyfikację potencjalnych problemów i ryzyk związanych z pojazdem używanym.

 

Warto już na etapie przeglądania ofert kupna-sprzedaży zapoznać się z raportem historia pojazdu autoDNA, aby oddzielić auta dobrej jakości od tzw. lemon car (auta z wadami, ukrytą powypadkową przeszłością). Informacje zawarte w raporcie poprawiają transparentność rynku motoryzacyjnego
i wynoszą go do poziomu  międzynarodowego.

Kolejną zmianą jest nowy wygląd koszyka zakupowego w serwisie autoDNA, który ma poprawić doświadczenia użytkownika w trakcie zakupów i pozwolić mu kontrolować każdy z etapów procesu, zarówno podczas zakupu raportu na komputerze, tablecie, czy w smartfonie.  

 

W ofercie autoDNA znajdują się raporty, które zawierają dane o pojazdach pochodzących z ponad 20 krajów europejskich, USA i Kanady, z więcej niż 50 000 różnych instytucji świadczących usługi
w sektorze motoryzacyjnym. Aby sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów, z dniem
1 lipca 2022 r. na Raporty Historii Pojazdu będzie obowiązywała cena promocyjna. Oznacza to
w praktyce, że klient zapłaci za całościowe sprawdzenie numeru VIN raportem bądź raportami jedną równą kwotą, niezależnie od tego, ile raportów będzie dostępnych w ofercie autoDNA.

 

O autoDNA

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Dzięki nam miliony klientów uchroniło się przed kupnem pojazdu z nieznaną lub powypadkową przeszłością. Więcej: www.autodna.pl 


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997