Andrzej Korpak wykładowcą Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji PIM

Zdobądź wiedzę i umiejętności od najlepszych specjalistów automotive w Polsce – Andrzej Korpak wykładowcą Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji

Zmieniający się rynek pracy stawia dziś nowe wymagania przed specjalistami z branży motoryzacyjnej. Rozwój technologiczny pojazdów, elektromobilność czy ochrona klimatu – wszystkie te czynniki wpływają na otaczającą nas rzeczywistość zawodową. Nikogo nie trzeba przekonywać, że należy podnosić swoje kompetencje – zdecydowanie najlepszym sposobem jest czerpanie wiedzy i umiejętności od najlepszych ekspertów na rynku.

Przedstawimy sylwetkę p. Andrzeja Korpaka – wykładowcy SGH na studiach podyplomowych dla Menedżerów Motoryzacji

Andrzej Korpak, Niezależny Konsultant Branży Motoryzacyjnej

Manager w branży motoryzacyjnej z ponad 26-letnim doświadczeniem. Zajmował wiele stanowisk w branży, zdobywając umiejętności w dziedzinie BHP, HR, produkcji I zarządzaniu. Zaangażowany w rozwój branży motoryzacyjnej w Polsce, w tym w obszarach pokrewnych: R&D, sieć dostawców, regulacje pracy , projekty grantowe, Lean Manufacturing. Zarządzał fabryką GM Manufacturing Poland, odpowiadając za uruchomienie kolejnych modeli Astry, kabrioletu Cascada oraz proces połączenia fabryk silników ISUZU i pojazdów GM w Polsce. Po połaczeniu z PSA I Fiatem/Chryslerem uruchomił nowa fabryke samochodów dostawczych W Gliwicach Stellantis Gliwice. Odpowiadał za uruchomienie produkcji modeli Peugeot, Citroen, Opel, Fiat – oraz ich wersji elektrycznych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji na Podyplomowe Studia dla Menedżerów Motoryzacji realizowane we współpracy Polskiej Izby Motoryzacji i Szkoły Głównej Handlowej. Więcej informacji pod linkiem:

Menedżer Motoryzacji studia podyplomowe | SGH | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie