Zmiany w zarządzie Solarisa

Paulo Santos nowym Dyrektorem Sprzedaży Pojazdów Szynowych w Solarisie
Solaris stworzył nowe stanowisko do koordynowania wszelkiej aktywności sprzedażowej w zakresie pojazdów szynowych. Paulo Santos wnosi do Solarisa 25 lat doświadczenia w branży kolejowej.
Do zadań nowego członka kadry zarządzającej Solarisa należy przede wszystkim koordynacja wszelkich działań związanych z aktywnością sprzedażową, pozyskiwaniem nowych klientów i ścisły nadzór nad realizacją projektów już rozpoczętych w obszarze pojazdów szynowych.
Paulo Santos jest przełożonym Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży Pojazdów Szynowych. Podlega bezpośrednio Małgorzacie Olszewskiej, Członkowi Zarządu Solarisa ds. sprzedaży i marketingu.
Nowy dyrektor jest absolwentem Uniwersytetu Technicznego w Lizbonie, na którym studiował elektrotechnikę i inżynierię komputerową. Od 1988 r. nieprzerwanie związany z branżą kolejową, w szczególności zajmując się tramwajami. Przez wiele lat związany z firmą Siemens – pracował na wielu kierowniczych stanowiskach, awansując na stanowisko szefa sprzedaży ds. metra oraz tramwajów na rynki Azji, Pacyfiku oraz Północnej i Południowej Ameryki. Bezpośrednio przed przejściem do Solarisa odpowiadał za globalne działania sprzedażowe ds. tramwajów w firmie Bombardier.

AUTOR:  SOLARIS, WNP.PL (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997