XIII AutoEvent w samym centrum Polski – ruszyły zapisy

Bijąca z roku na rok rekordy popularności konferencja AutoEvent odbędzie się tym razem w nowym miejscu. Dotychczasowy obiekt Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu, mimo, że to jeden z większych obiektów już w tamtym roku nie pomieścił wszystkich naszych uczestników spotkania.

Zapraszamy Państwa w dniach 20-22 czerwca 2017 do Hotelu Ossa Congress & SPA****

Centrum Kongresowe Ossa to połączenie najwyższej klasy obiektu konferencyjnego położonego w samum centrum Polski z doskonałym zapleczem wypoczynkowym. Jest idealnym rozwiązaniem pobytu łączącego obowiązki służbowe z relaksem oraz odpoczynkiem.

Centrum Kongresowe Ossa wyróżnia doświadczenie i profesjonalizm zespołu oraz wyjątkowe cechy obiektu, które są szczególnie ważne przy organizacji dużych konferencji i kongresów, m.in.: bezpłatny dostęp do internetu na terenie całego hotelu, parking dla 800 samochodów, dwa lądowiska dla helikopterów, możliwość zakwaterowania jednocześnie 1200 osób, teren wokół hotelu z malowniczymi stawami i doskonale zorganizowaną infrastrukturą sportową, itp.

Scenariusz AutoEvent 2017
Tegoroczne spotkanie rozpoczynamy od wieczoru w klimacie DISCO w Chacie Grillowej dnia 20 czerwca około godziny 20:00. Kolejny dzień (21 czerwca) to szereg paneli dyskusyjnych i referatów w ramach konferencji. Na zakończenie dnia rozstrzygnięcie plebiscytów „Menedżer Roku”, „Inwestycja Roku” oraz „Dekra Awards” podczas bankietu w stylu warszawskiego dancingu i bazaru „Różyckiego”. Ostatni dzień AutoEventu poświęcony będzie głównie tylko owocnym rozmowom kooperacyjnym B2B, poprzedzonym dwugodzinnym spotkaniem na sali plenarnej.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI W PROMOCYJNYCH CENACH