Warsaw Enterprise Institute przygotowało „Czarną Księgę” wydatków publicznych

Jest to zbiór 49 dowodów na to, że władza, zarówno ta centralna, jak i samorządowa pieniądze podatnika traktuje rozrzutnie i bezmyślnie. Toalety publiczne w cenie warszawskiego mieszkania, zwijane drogi i zimne termy za setki tysięcy złotych, opóźnienia w wykonaniu ważnych inwestycji kosztujące setki milionów i puste dworce za miliardy? Wydaje się, że władza sądzi, że polski podatnik zniesie to wszystko biernie i pokornie. Mamy nadzieję, że tak się jednak nie stanie.

Zachęcamy do lektury naszej najnowszej publikacji, którą udostępniamy za darmo w formacie pdf. Można ją pobrać, klikając poniższy link, a także odwiedzając naszą stronę czarnaksiega.wei.org.pl, gdzie znajdziecie także plebiscyt, w którym można oddawać swój głos na 3 najgorsze przykłady marnowania pieniędzy podatników.

Chcemy, aby ta inicjatywa stała się impulsem do debaty społecznej na temat racjonalnego gospodarowania środkami publicznymi oraz skłoniła do podejmowania działań mających na celu zwiększenie przejrzystości i efektywności w wydatkach publicznych.

Plik do pobrania Czarna-ksiega-WEI


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997