Voith Industrial Services w Polsce nazywa się teraz Leadec

Gliwice, 22 lutego 2017 r. W ślad za zmianą nazwy całej grupy, Voith Industrial Services w Polsce od 22 lutego zmienia nazwę na Leadec.

Zmiana nazwy ma związek z niedawną sprzedażą przez Voith segmentu usług przemysłowych funduszowi private equity Triton. Pod zwierzchnictwem nowego właściciela, Leadec jest samodzielną firmą usługową, w pełni ukierunkowaną na wysokie wymogi sektora motoryzacyjnego.

O firmie Leadec

Leadec należy do wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Leadec w Polsce od prawie 20 lat wspiera producentów samochodów i ich dostawców w całym procesie produkcyjnym. Ponad 700 wykwalifikowanych pracowników pracuje na miejscu w zakładach produkcyjnych klienta, prowadząc projekty z zakresu utrzymania ruchu, technicznej obsługi zakładu oraz czyszczenia technicznego ze szczególnym ukierunkowaniem na zabezpieczenie procesów lakierniczych. Natomiast nasze centra serwisowe zlokalizowane w Gliwicach, Polkowicach i Poznaniu, realizują projekty m.in. w obszarze relokacji i instalacji maszyn, automatyzacji, budowy maszyn i linii technologicznych i wielu innych usług technicznych.

Przedstawiamy nową markę: www.leadec-services.com