VII edycja ogólnopolskiego badania satysfakcji serwisów ze współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

 

Polska Izba Motoryzacji już po raz VII zaprasza do udziału w projekcie „Ogólnopolskie Badanie Satysfakcji Serwisów Samochodowych ze współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi” – realizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji pod patronatem Rzecznika Ubezpieczonych.

Na co dzień interesy pomiędzy warsztatem a Towarzystwem Ubezpieczeniowym spotykają się w momencie likwidacji szkody komunikacyjnej klienta. To właśnie klient decydując się na danego Ubezpieczyciela w konsekwencji wybiera sposób, a także jakość naprawy. Często nie zdając sobie z tego sprawy do momentu powstania szkody.

Podczas, gdy dla klienta szkoda zostaje załatwiona po odbiorze samochodu z naprawy, dla serwisu wcale nie musi to oznaczać końca sprawy. Dlatego relacje między serwisami a Towarzystwami Ubezpieczeniowymi nie są postrzegane przez te podmioty pozytywnie. Odpowiadając na potrzebę poprawy relacji rynkowych Polska Izba Motoryzacji od sześciu lat realizuje badanie, którego wyniki są oceną współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Badanie to obejmuje szereg zagadnień z procesu likwidacji szkód a także i samej sprzedaży ubezpieczeń (opcja dodatkowa dla Dealerów Samochodów).

Serdecznie zachęcamy wszystkie serwisy, które prowadzą naprawy blacharsko- lakiernicze do wzięcia udziału w badaniu poprzez wypełnienie specjalnej ankiety, która dostępna jest również na stronie:

http://moje-ankiety.pl/respond-28960.html

( UWAGA: Ankieta ta jest zabezpieczona przed wielokrotnym powielaniem)

Jesteśmy przekonani, że w obecnych warunkach rynkowych nasze badanie jest ze wszech miar potrzebne dla rynku. Głęboko wierzymy, że wyniki naszego badania przyczynią się do polepszenia relacji pomiędzy serwisami a towarzystwami ubezpieczeniowymi.

W tym roku wartość nagrody ‘Złotego Zderzaka’ dodatkowo wzmocniła Rzecznik Ubezpieczonych Pani Aleksandra Wiktorow, która postanowiła przyłączyć się i objąć patronatem jedną
z najważniejszych nagród Polskiego rynku ubezpieczeń.

Wyniki Badania zostaną zaprezentowane podczas Wieczornego Bankietu Konferencji Motoryzacyjnej, która odbędzie się w listopadzie 2012 r. w Warszawie. Więcej niebawem na stronie www.konwencjadealerow.pl

Koordynatorzy:
Łukasz Szarama, szarama@pim.pl, 502-574-285
Magdalena Szczypińska, szczypinska@pim.pl, 600-003-241

UWAGA! WŚRÓD UCZESTNIKÓW ANKIETY WYLOSUJEMY ATRAKCYJNE NAGRODY