Teraz Polska… jakość

Exact Systems, firma kontrolująca części samochodowe, został laureatem XXIV edycji konkursu „Teraz Polska”. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wyróżniła usługę selekcji i naprawy komponentów dla branży Automotive.

W tym roku mija 10 lat, od kiedy oferujemy usługi kontroli jakości i sortowania części na polskim rynku motoryzacyjnym. W tym czasie zostaliśmy numerem jeden w Polsce i jedną z największych firm w sektorze w Europie. Wyróżnienie w postaci Godła „Teraz Polska” to dla nas kolejny impuls do ciągłego udoskonalania naszych standardów, zwłaszcza, że popyt na kompleksowe rozwiązania w zakresie kontroli jakości stale rośnie. Szczególnie nam miło, że jako pierwsza firma ze swojej branży dołączyliśmy do elitarnego grona laureatów tego konkursu – mówi Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems. Warto także podkreślić znaczenie otrzymanego wyróżnienia. „Teraz Polska” to rozpoznawalny znak dobrej jakości, dzięki któremu z pewnością łatwiej o zaufanie klientów z Polski jak i z zagranicy – dodaje Gos.

Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach „Polskiego Programu Promocyjnego”, którego celem jest propagowanie nowoczesnych metod produkcji i zarządzania oraz wspieranie, działających na polskim rynku, przedsiębiorstw w budowaniu i umacnianiu ich marek. Laureaci wyróżnieni Godłem „Teraz Polska” to firmy oferujące produkty i usługi, które dzięki swoim unikalnym walorom wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło jest przyznawane w 3 kategoriach: najlepsze produkty i usługi, gmina, przedsięwzięcie innowacyjne.

Uroczyste przyznanie Godła „Teraz Polska” w ramach XXIV edycji, odbyło się 9 czerwca br.w Teatrze Wielkim – Opera Narodowa w Warszawie. W tym roku wyróżniono 30 firmi samorządów.

***

Exact Systems Sp. z o.o. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie firma posiada swoje przedstawicielstwa w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rosji, Rumunii i Wielkiej Brytanii.

Firma kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz na rzetelność i stabilność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Współpraca z Exact Systems pomaga osiągnąć najwyższe standardy jakości oraz wspiera organizację procesów produkcyjnych.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest pod adresem: www.exactsystems.eu.