Targi OILexpo kolejny raz w listopadzie

Firma Expo Silesia zaprasza na Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2013. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2013r, w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu.

Jak co roku, targom OILexpo towarzyszyć będzie III SEMINARIUM pt.: „Współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń” z udziałem przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Tribologicznego, Politechniki Śląskiej oraz przedstawicieli firm z branży olejowej. Targi i seminarium będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi.

Targi OILexpo to jedyne wydarzenie na targowej mapie Polski skupiające w jednym miejscu firmy dostarczające na polski rynek wysokiej klasy specjalistyczne oleje i smary. Impreza dedykowana jest producentom, dystrybutorom i hurtownikom olejów oraz środków smarnych znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, firmom wykorzystującym w swojej działalności oleje i smary oraz technologie smarownicze, firmom zajmującym się zbiórką i regeneracją olejów przepracowanych, producentom i dystrybutorom aparatury i przyrządów do filtrowania i oczyszczania cieczy oraz gazów, producentom i dystrybutorom pojemników i zbiorników, firmom zajmującym się pomiarami laboratoryjnymi i przemysłowymi cieczy.

Firmy uczestniczące w targach OILexpo będą miały możliwość prezentacji nowości technologicznych, znalezienia nowych dróg rozwoju firmy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, utworzenia profesjonalnej platforma wymiany informacji, wiedzy i kompetencji. Będzie można dokonać przeglądu firm konkurencyjnych czy zasięgnąć porad cenionych ekspertów.

Podczas targów Wystawcy zaprezentują również swoje produkty w ramach 3 salonów tematycznych: salonu BHP w przemyśle i motoryzacji, salon olejów i smarów dla motoryzacji oraz salon utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych.

Dzięki szerokiej ofercie produktowej firmy uczestniczące w targach OILexpo będą w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, a ponadto zaprezentują oleje i smary przyjazne dla zdrowia i środowiska.

Wydarzenie odbywać się będzie w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, koncentrującym najważniejsze grupy odbiorców. Na Targach OILexpo będzie można spotkać przedstawicieli takich branż jak górnicza, hutnicza, smarownicza, gumowa, narzędziowa, maszynowa, motoryzacyjna, spożywcza, farmaceutyczna, rolnicza, chemiczna.

W terminie targów OILexpo 2013, w dniach 13-15 listopada 2013 roku, w Expo Silesia, odbędą się również: 3. Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOTshow, 6. Targi Przemysłu Gumowego i Tworzyw Sztucznych RubPlast Expo, 5. Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo.

OILexpo to jedyne przedsięwzięcie o takim charakterze wystawienniczym w Polsce!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej targów www.oilexpo.pl, na której znajduje się więcej informacji na temat wydarzenia.

Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem w targach zapraszamy do kontaktu:

Małgorzata Mazur – Menadżer Projektu
kom.: +48 510 031 476
tel.: +48 32 78 87 523
fax: +48 32 78 87 525
e-mail: malgorzata.mazur@exposilesia.pl

MIEJSCE TARGÓW:
Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997