Start ogólnopolskiego konkursu „Eco Fleet Manager 2014”

Tegoroczna, jubileuszowa V edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla kierowników flot samochodowych ECO FLEET MANAGER 2014 właśnie się rozpoczęła. Organizatorem konkursu jest General Motors Poland, dystrybutor samochodów marki Opel, a partnerami: Akademia Jazdy Opel Mariusza Stuszewskiego i magazyn „Fleet”. Ten, cieszący się dużą popularnością wśród fleet managerów konkurs, łączy w sobie elementy rywalizacji, edukacji i jest okazją do spotkania się osób, dla których zarządzanie flotą jest nie tylko pasją, ale i ambitnym wyzwaniem.

Fleet Managerowie rywalizując między sobą w przyjacielskiej atmosferze, nie tylko podnoszą swoją wiedzę z zakresu ekologii i umiejętności jazdy, ale także walczą o cenne nagrody. Zarówno indywidualne, ale także – co jest znaczącym wyróżnikiem – dla innych pracowników swojej firmy, gdyż laureaci konkursu wygrywają szkolenia na autodromie w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego fleet managera. Indywidualnie natomiast walczą o niezwykle atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Generals Motors Polanad – dystrybutora samochodów marki Opel. Jednak głównym motorem napędowym jest chęć zdrowej rywalizacji i sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności na tle kolegów po fachu. Tegoroczna odsłona konkursu będzie miała kilka nowości. Po pierwsze półfinał odbędzie się w nowym miejscu. Na terenie jednego z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Europie – Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach. Tam uczestnicy będę mieli okazję zapoznać się z nowymi samochodami marki Opel i odbyć szkolenie z wykorzystaniem takich urządzeń m.in. takich jak: szarpak, górka z matą poślizgową, kurtyny wodne czy slalom. Finał, podczas którego wyłonionych zostanie trzech medalistów, a wśród nich także ECO Fleet Manager 2014, odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie. Głównymi nagrodami w konkursie Eco Fleet Manager 2014 będą: I nagroda – 3 dni szkoleniowe na autodromie w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + samochód Opel Cascada do testów na miesiąc dla nagrodzonego Fleet Managera  + dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA dla nagrodzonego Fleet Managera.

II nagroda – 2 dni szkoleniowe na autodromie w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + samochód Opel Insignia do testów na miesiąc dla nagrodzonego Fleet Managera + dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA dla nagrodzonego Fleet Managera.

III nagroda – 1 dzień szkoleniowy na autodromie w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + samochód Opel Astra do testów na miesiąc dla nagrodzonego Fleet Managera  + dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA dla nagrodzonego Fleet Managera.

Jak wystartować w konkursie EFM 2014? Wystarczy zarejestrować się w specjalnie przygotowanym panelu konkursu Eco Fleet Manager 2014, przygotowanym przez redakcję portalu i magazynu „Fleet”, dostępnym na stronie www.fleet.com.pl  Harmonogram konkursu: 1. Od 8 kwietnia 2014r. do 16 maja 2014r. – możliwość zgłoszenia udziału do konkursu. Zgłoszenie można przesłać za pośrednictwem formularza elektronicznego, który jest dostępny na www.fleet.com.pl w zakładce Eco Fleet Manager 2014. Organizator odeśle pocztą elektroniczną potwierdzenie udziału. 2. Od 20 maja 2014 r. do 23 maja 2014r. (włącznie) – przystąpienie do testu sprawdzającego wiedzę na temat ekologicznych rozwiązań zastosowanych w samochodach marki Opel, jak i ogólnych zasad jazdy bezpiecznej, ekologicznej i ekonomiczne. 3. W dniu 27 maja 2014r. – Organizator opublikuję listę półfinalistów. Lista zostanie zamieszczona na stronie www.fleet.com.pl oraz w magazynie „Fleet”. Do półfinału może zakwalifikować się grupa 36 Fleet Managerów. 4. W dniu 10 czerwca 2014r. – odbędzie się półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Eco Fleet Manager 2014 w ośrodku „Sobiesław Zasada Centrum” w Bednarach. Do finału może zakwalifikować się grupa15 Fleet Managerów. 5. W dniu 24 września 2014 r. – odbędzie się finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Eco Fleet Manager 2014. Finał konkursu odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 127.

Partnerzy konkursu EFM 2012:

Więcej informacji na: www.fleet.com.pl

 KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Małgorzata Mikołajczyk Dyrektor Projektu

E-mail: eco@fleet.com.pl Tel.: +48 (71) 7501858 Mobile: +48 666 37 39 20

Dominika Wejksznia Dyrektor Marketingu i PR

E-mail: dominika.wejksznia@fleet.com.pl Tel./fax +48 (71) 3397922 Mobile: +48 668 400 633