Samochody z Poznania najlepsze dla flot

W plebiscycie Fleet Awards, organizowanym przez magazyn Flota, Volkswagen Caddy został wybrany najlepszym samochodem flotowym roku 2013 w kategorii małych samochodów flotowych.
Plebiscyt miał na celu wyłonienie wiodących produktów i usług oraz najlepszych samochodów na rynku flotowym. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowanych zostało prawie 80 samochodów. Rywalizacja odbyła się w dwóch etapach: głosowanie internetowe i Wielki Test Flotowy. Do głosowania upoważnieni byli managerowie firmowych parków samochodowych. Swoje głosy oddawali w 25 różnych kategoriach. Łącznie oddanych zostało ponad 105 000 głosów.

Wielki Test Flotowy odbył się na warszawskim Bemowie. Jurorzy testowali samochody na profesjonalnie przygotowanym torze. Oceny przyznawane były w skali 1-10 według sześciu kryteriów specjalnie opracowanych przez magazyn Flota.

Również w organizowanym przez wydawcę magazynu Fleet plebiscycie Fleet Derby 2013 poznański Caddy zwyciężył w kategorii mały samochód dostawczy.

„Konkurencja w tym segmencie jest bardzo duża, tym bardziej cieszy fakt, że jurorzy docenili Volkswagena Caddy, samochód, który produkowany jest w Polsce – powiedział Wojciech Balcerek, regionalny kierownik sprzedaży marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

W tegorocznej edycji konkurowało ze sobą ponad 80 samochodów flotowych przyporządkowanych do 16 kategorii zatwierdzonych przez partnera testu (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego).

Samochody zostały ocenione przez 108 jurorów, wśród których znaleźli się dziennikarze motoryzacyjni, przedstawiciele takich instytucji jak PSM, ITS, Automobilklub Polski czy ZPL, PIM, PZPM oraz fleet-managerowie.

W obydwu plebiscytach nagrodę otrzymał również produkowany w Hanowerze model Volkswagen T5 Multivan.
Źródła, Volkswagen Poznań
IBRM Samar


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997