Przybywa obiektów Auto-Spa

Spółka Auto-Spa SA podpisała umowę z Wimed Oznakowanie Dróg sp. z o.o. na budowę w 5 miejscowościach, dwustanowiskowych, samoobsługowych myjni bezdotykowych, które będą zlokalizowane przy stacjach PKN Orlen.
Podpisanie dokumentu stanowi kolejny krok w realizacji umowy ramowej z PKN Orlen z 2012 r., której przedmiotem jest współpraca w zakresie dzierżawy nieruchomości pod budowę sieci myjni bezdotykowych pod marką Auto-Spa. Obecnie działa 38 myjni w kraju oraz jedna w Czechach.

Spółka Auto-Spa SA stale rozbudowuje sieć myjni samoobsługowych na terenie Polski. Pomóc jej w tym ma strategiczna współpraca z podmiotami, dysponującymi rozbudowanymi sieciami handlowo-usługowymi, jak Tesco, czy stacjami benzynowymi, jak PKN Orlen. Stanowią one kluczowy element realizacji strategii rozwoju spółki. Dlatego też, aby zwiększyć liczbę stacji firma realizuje budowy dwustanowiskowych, samoobsługowych myjni bezdotykowych w 5 miejscowościach w Polsce (w Zdunach, Krajence, Krotoszynie, Koninie oraz Pile). Będą one znajdować się przy stacjach PKN Orlen. Prace wykonuje funkcjonująca od 25 lat na rynku firma Wimed Oznakowanie Dróg sp. z o.o. Termin zakończenia prac przy budowie myjni przypada na sierpień br.

Podpisana w czerwcu 2012 r. umowa pomiędzy Auto-Spa sp. z o.o. – podmiotem w 100% zależnym od Auto-Spa SA, a Polskim Koncernem Naftowym Orlen SA ustala warunki i zasady, na jakich dokonywana będzie dzierżawa części nieruchomości, na których zlokalizowane są stacje paliw PKN Orlen w celu wybudowania i operacyjnego prowadzenia samoobsługowych myjni bezdotykowych przez Auto-Spa sp. z o.o. Umowa określa kilkaset potencjalnych lokalizacji, dla których możliwa jest dzierżawa. Auto-Spa planuje wybudować, minimum 100 myjni na wskazanych stacjach paliw do 2019 r.

źródło: Auto-Spa

AUTOR:  WNP.PL (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997