Profesjonalny Test Flotowy 2013

Już 13-15 maja odbędzie się praktyczna część Profesjonalnego Testu Flotowego, organizowanego przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych oraz czasopismo Flota Auto Biznes.
Jak wyłonić najprzydatniejsze pojazdy do przedsiębiorstwa? Pomoże w tym już po raz czwarty grono największych ekspertów flotowych w Polsce ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych (SKFS) w asyście redakcji FlotyAutoBiznes podczas Profesjonalnego Testu Flotowego.

Menedżerowie z SKFS zadecydują, które pojazdy są najlepsze do firm na podstawie analizy cen zakupu, kosztów użytkowania, wartości rezydualnej, jak i walorów użytkowych, a także subiektywnej oceny poszczególnych elementów samochodu.

W tym celu została wyznaczona w Warszawie i okolicach specjalna trasa biegnąca po terenach miejskich i podmiejskich. Pokona ją kilkukrotnie każde z nominowanych aut.

Lista samochodów biorących udział w Profesjonalnym Teście Flotowym nie jest przypadkowa. Każdy model, który się w nim znalazł, został wyłoniony na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród 200 menedżerów największych flot z całej Polski.

Ankietę tworzyło zestawienie rynku pojazdów z pięciu segmentów: A, B, C, D oraz małe auta dostawcze.

Samochody, które otrzymały największa liczbę głosów, na tej podstawie nominowane zostały do praktycznej części Profesjonalnego Testu Flotowego. Na tym etapie projektu dla każdego segmentu wybrano także najczęściej użytkowane nadwozie, jak i paliwo. Tym razem nie w każdej kategorii sprawdzane będą diesle. Oczywiście importer miał prawo nie wystawić samochodu do rywalizacji.

Do praktycznej części testu zakwalifikowały się produkty aż 21 marek. Najwięcej reprezentantów mają Skoda i Volkswagen, Ford, KIA, Renault, Hyundai oraz Toyota.

Już samo wytypowanie poszczególnych modeli samochodów przez flotowców stanowi nie lada wyróżnienie. Zapowiada się więc zacięta rywalizacja, której wyniki poznamy 14 czerwca.
IBRM Samar,


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997