PLASTINVENT’2013

W imieniu Organizatorów pragnę serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej edycji Konferencji Technicznej PLASTINVENT, która odbędzie się w terminie 10-11.X.2013 r. w CENTRUM KONGRESOWYM HOTELU OSSA k./Rawy Mazowieckiej.

PLASTINVENT’2013 to siódma edycja konferencji o charakterze technicznym skupiająca przedstawicieli branży tworzyw sztucznych, organizowana celem prezentacji nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz problematyki szeroko rozumianego przetwórstwa materiałów polimerowych.

Tak jak co roku mamy nadzieję, że kompleksowe i różnorodne rozwiązania prezentowane w trakcie Naszej Konferencji, pozwolą jej uczestnikom oraz Firmom reprezentowanym przez nich, na znaczącą poprawę jakości stosowanych rozwiązań, a także przyczynią się do pełniejszej integracji branży TS poprzez możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

Jesteśmy także przekonani, że będzie to doskonała możliwość kontaktu przedstawicieli wyższych uczelni oraz ośrodków naukowo-badawczych z przedstawicielami firm i zakładów przemysłowych.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona, dlatego też jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Konferencji prosimy o możliwie jak najszybsze potwierdzenie swojego udziału (najlepiej do dn. 16.09.2013 r.).

Program PLASTINVENT

Zgłoszenie PLASTINVENT

więcej informacji: jacek.szczerba@tworzywa.pl