Nowy Hyundai i30 kombi już z polskimi cenami

Nowy model Hyundai i30 kombi debiutuje na polskim rynku, oferowany w cenie od 54 400 zł za wersję Base 1.4 CVVT 100 KM. Dzięki promocji auto można kupić od 51 900 zł.
Nowy Hyundai i30 w wersji wagon to kolejny model, jaki trafił właśnie do polskich salonów. Zaprojektowany i produkowany w Europie i30 jest najlepiej sprzedającym się modelem koreańskiego producenta, a jednocześnie przykładem coraz mocniejszej obecności marki na rynkach europejskich.

Samochód zachowuje najlepsze cechy wersji hatchback, oferując najwyższą jakość wykonania, zaawansowane technologie, stylowy wygląd i wyjątkową przyjemność z jazdy.

Zaledwie w tydzień od wprowadzenia i30 nowej generacji na rynek, Hyundai zebrał ponad 60 000 zamówień w całej Europie, a wprowadzenie kolejnej wersji nadwozia jest naturalną konsekwencją tego sukcesu. Firma spodziewa się, że 30% sprzedaży modelu i30 stanowić będzie wersja kombi.

Nowy Hyundai i30 kombi oferta modelowa z cennikiem

Przy ładowności bagażnika wynoszącej 528 litrów (podniesione tylne siedzenia) i 1.642 litry (złożone tylne siedzenia), i30 wagon zapewnia wysoką funkcjonalność nie tracąc na estetyce i stylu. i30 nowej generacji niezależnie od wersji nadwozia utrzymuje charakterystyczny dla marki Hyundai design, określany jako Fluidic Sculpture (opływowa rzeźba).

Efektowne elementy wykończenia takie jak światła do jazdy dziennej LED, łukowaty, chromowany grill czy przyciemniane szyby, dodatkowo podkreślają inspirowane naturą dynamiczne kształty i sportowe przetłoczenia nadwozia.

Samochód dostępny jest w wersji benzynowej 1.4 100KM i 1,6 (120 KM i 135 KM) oraz diesel 1.4 (90 KM) i 1.6 (110 KM i 128 KM) w 6 zróżnicowanych wersjach wyposażeniowych.

Model i30 nowej generacji otrzymał najwyższą ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, dzięki bogatemu wyposażeniu w elementy bezpieczeństwa czynnego i biernego. Już w podstawowej wersji wyposażeniowej samochód posiada m.in. system kontroli trakcji i stabilizacji pojazdu ABS/ESC/VSM, 6 poduszek bezpieczeństwa, czy system kontroli podjazdu (HAC).

Podobnie, jak wszystkie nowo wprowadzone na rynek modle marki Hyundai, również i30 nowej generacji objęty jest przejrzystym programem potrójnej, 5-letniej gwarancji, w której skład wchodzi 5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów na cały samochód, 5 lat assistance i 5 lat kontroli technicznej.
Źródła Hyundai
IBRM Samar