Nowości Lexusa na targach Fleet Market 2015

Lexusa RC F  i Lexusa NX200t będzie można podziwiać tej jesieni podczas targów Fleet Market. Marka premium pokaże m.in. dwie nowości w segmencie SUV i limuzyny. Na szczególną uwagę zasługuje Lexus NX200t, ponieważ jest to absolutna nowość na rynku, segment, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce.

Siódma edycja targów Fleet Market odbędzie się 24 listopada 2015r. (wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Jest to jedyna okazja w roku aby zobaczyć ponad 100 nowych samochodów osobowych i dostawczych, spotkać się z ekspertami z zakresu finansów, wynajmu, prawa, podatków czy ubezpieczeń. Szczegóły dotyczące targów znajdują się na www.fleetmarket.pl

LEXUS NX200t to kolejna propozycja japońskiej marki w niezwykle popularnym segmencie SUV-ów. Ten rewelacyjnie sprzedający się model zyskał teraz sportowy charakter. Rewolucja dostała formę i dostarcza teraz wiele radości z jazdy swoim użytkownikom. Turbodoładowany silnik benzynowy w połączeniu z łopatkami do zmiany biegów to przepis na samochód dający niewyczerpaną radość z jazdy. 238 koni mechanicznych i napęd na wszystkie koła – te parametry zapewnią nawet najbardziej wybrednym użytkownikom wiele radości.

LEXUS RC F to ugrzeczniona wersja japońskiego bolidu LFA. Zdecydowanie jeden z najpiękniejszych samochodów dostępnych na rynku. Ten model zachwyca nie tylko rasowym, sportowym wyglądem, ale także parametrami, jakie ma do dyspozycji kierowca. 100 km/h samochód osiąga już po 4,5 sekundy. Duża w tym zasługa najmocniejszego silnika V8 stworzonego przez Lexusa. 477 koni pochodzi z wolnossącego silnika, a to w połączeniu z ośmiobiegową przekładnią gwarantuje kierowcy gęsią skórkę.

FLEET MARKET 2015 to nie tylko wyjątkowe wydarzenie targowe w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym, to przede wszystkim olbrzymi multisalon samochodowy, w którym niemal wszyscy importerzy motoryzacyjni zaprezentują ponad 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Targi to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Podczas Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny, którego tematem wiodącym będzie: Auto firmowe. Finansowanie samochodów w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Targi Fleet Market to wydarzenie skierowane wyłącznie dla przedstawicieli firm, które obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów do firm. Na targi zapraszane osoby szukające zarówno jednego samochodu do prowadzenia działalności biznesowej, jak ci, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Szczegółowe informacje na temat targów Fleet Market, nowości motoryzacyjnych, premier samochodowych, panelu konferencyjnego  – dostępne na stronie: www.fleetmarket.pl
Zapraszamy!

  • TERMIN TARGÓW: 24 listopada 2015 (wtorek), od godz. 8:00 do 16:00
  • MIEJSCE TARGÓW: Hale nr 1, 2 i 3 (ekspozycje wystawców) oraz sala konferencyjna na I piętrze (panel konferencyjny) , Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
  • UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl )