NOWE SUZUKI SPLASH JUŻ W POLSCE

Dostępny już od 41 900 złotych. W tym miesiącu w polskich salonach sprzedaży marki Suzuki pojawił się mały miejski model Splash. Jest to odświeżona wersja auta, które zadebiutowało cztery lata temu; do tej pory na naszym rynku sprzedało się trzy tysiące egzemplarzy.

Nowa stylistyka Splasha jest trochę bardziej dynamiczna niż u poprzednika. Zmieniono przedni pas. Nie zabrakło także modyfikacji tylnej części nadwozia. Całkowita długość nadwozia wzrosła o 60 mm. Odświeżono również wnętrze Splasha. Model otrzymał nowy wzór tapicerki siedzeń, a wykończenie konsoli środkowej jest dostępne w kolorze białym lub czarnym. Przy okazji pojawiły się też nowe silniki.

Jedna z jednostek to 3-cylindrowy motor o pojemności litra. Dysponuje on mocą 68 KM. Druga jednostka to 4-cylindrowy motor 1,2 o mocy 94 KM. Zużycie paliwa według producenta utrzymuje się na poziomie 4,7-5,7 l/100 km.

Auto jest dostępne w polskich salonach sprzedaży już od 41 900 złotych. Naturalnymi rynkowymi konkurentami Splasha są Fiat Panda oraz Chevrolet Spark.

Autokrata.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997