Nissan dla najszybszego człowieka świata

Firma Nissan dostarczyła ostatnio specjalny złoty egzemplarz Nissana GT-R, zdobywcy złotego medalu olimpijskiego, Usainowi Boltowi, w uznaniu jego zasług jako ambasadora marki GT-R. Znany jako najszybszy człowiek świata Bolt promuje markę w ramach realizowanej na rynkach całego świata od kwietnia 2012 r. kampanii Nissan Global Brand Campaign.
Jeżdżący na co dzień Nissanem GT-R Bolt nie ukrywał radości, gdy zobaczył model GT-R „Bolt Gold” – nagrodę główną w globalnej aukcji charytatywnej, która odbyła się pod koniec 2012 r. Wpływy z aukcji zostały przeznaczone na rzecz Fundacji Usaina Bolta.

Ofiarowany Boltowi specjalny model Gold GT-R bazuje na modelu 2013. Na podstawie danych zebranych przez inżynierów Nissana w trakcie jazd testowych Bolta, który w październiku 2012 r. sprawdzał linię GT-R w centrali firmy, samochód został przystosowany tak, by odpowiadał jego stylowi jazdy. Pomalowany na złoto egzemplarz posiada białe wnętrze, system audio BOSE oraz felgi ze stopów metali lekkich i aluminium w kształcie dziesięcioramiennych gwiazd. Specjalnie dopasowane, kolorowe felgi z dodatkiem tytanu dodają klasy nadwoziu z ekskluzywnym emblematem „Spec Bolt”. Elementy stylistyczne samochodu, w tym kolor nadwozia, kolor wnętrza i felgi, wybrał sam sprinter.

Przekazanie samochodu odbyło się na macierzystym stadionie szkoleniowym Bolta na Jamajce. W ten sposób Bolt stał się właścicielem jednego z dwóch istniejących nissanów gold GT-R – drugi należy do zwycięzcy aukcji charytatywnej, który odbierze swój samochód w najbliższych tygodniach.

źródło: Nissan


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997