Nadjeżdża nowa Scania

Premiera pojazdu Scania nowej generacji odbędzie się już za 15 dni! Wydarzenie będzie transmitowane na żywo poprzez dedykowaną stronę internetową nextgenscania.com, profil Scania Group na Facebooku oraz lokalne strony internetowe Scania na każdym z rynków.

Po zarejestrowaniu się na stronie nextgenscania.com wszyscy klienci, kierowcy i miłośnicy Scania na całym świecie mogą uzyskać dostęp do najnowszych informacji związanych z premierą pojazdu Scania nowej generacji.

– Będziemy obecni wszędzie tam, gdzie znajdują się nasi klienci, kierowcy i miłośnicy Scania. Dlatego transmisja premiery nowego pojazdu będzie dostępna online, do obejrzenia na przykład na urządzeniach mobilnych. Możecie towarzyszyć nam w tym ważnym dla nas dniu podczas odpoczynku w trasie, w domu lub w biurze. Będzie to największe tego typu wydarzenie związane z inauguracją nowego produktu w historii Scania – komentuje Erik Ljungberg, dyrektor działu relacji korporacyjnych w Scania.

Gala połączona z premierą nowego pojazdu zostanie poprowadzona 23 sierpnia w Paryżu przez Hayley McQueen, prezenterkę brytyjskiej telewizji sportowej. W trakcie wydarzenia widzowie poznają wyjątkowe zalety nowej ciężarówki oraz prześledzą proces jej powstania od wczesnych etapów projektowania, po testy. Poza nowym pojazdem, oferta Scania zostanie poszerzona o nowe usługi mające na celu zagwarantowanie optymalnej wydajności ekologicznej i ekonomicznej. Zostały one oparte na zrównoważonych rozwiązaniach transportowych opracowanych przez ekspertów Scania.

– Obserwujemy ogromny wzrost aktywności w wykorzystywanych przez nas mediach społecznościowych. Obecnie profil Scania na różnych portalach obserwuje około dwóch milionów użytkowników. Dlatego udostępniamy im transmisję z premiery nowego pojazdu, by mogli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym wydarzeniu – powiedział Staffan Ekengren, dyrektor Scania Newsdesk.

Źródło: www.samar.pl