Mazda3 2013 – światowa premiera

Nowa Mazda3 hatchback debiutuje równocześnie w kilku miejscach na całym świecie.

Bestsellerowy model Mazdy stał się trzecim przedstawicielem nowej generacji pojazdów prezentujących autorską stylizację  „KODO – Dusza Ruchu” oraz szereg technologii SKYACTIV, na które składają się lekkie silniki, skrzynie biegów, podwozie i nadwozie. Tym samym nowa Mazda3 dołączyła do Mazdy CX-5 i Mazdy6.

Poza stylizacją KODO nowa Mazda3 wyróżnia się całkowicie odnowionym wnętrzem, które zapewnia wyższy komfort i praktyczność. Nowy model oferuje nawet możliwość połączenia internetowego: wyposażony między innymi w radio AhaTM, jest jednym z pierwszych samochodów segmentu C, którego pasażerowie są podłączeni do globalnej sieci.

Oprócz tego, model wyposażono w system wyłączania silnika podczas postoju i-stop oraz system odzyskiwania energii z hamowania i-ELOOP. W ofercie będą też nowe silniki i skrzynie biegów. Pozostałe innowacje SKYACTIV, które zostały dopasowane do mniejszych, bardziej kompaktowych kształtów Mazdy3, poprawiają zwrotność samochodu i czynią z niego jeden z najbezpieczniejszych kompaktów.

Sprzedaż nowej Mazdy3 w Europie rozpocznie się jesienią 2013 r.

Mototarget.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997