Katalog Przemysłu Motoryzacyjnego

Zapraszamy do nabycia Katalogu Przemysłu Motoryzacyjnego – edycja 2016. Publikacja ta jest jedyną, która tak szeroko prezentuje sektor przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej i jednocześnie stanowi kompendium wiedzy dla firm poszukujących informacji o konkretnych producentach i wybranych produktach.

Katalog podzielony jest na cztery części dzięki czemu jest on czytelny i przejrzysty. Pierwszą częścią katalogu jest indeks części i komponentów wraz z podanymi numerami identyfikacyjnymi. Druga część są to wymienione produkty wraz z przyporządkowaną listą  firm wytwarzających je. Trzecią część katalogu stanowi uporządkowana alfabetycznie lista producentów z informacją o nich, która zawiera:

– rok założenia

– liczbę pracowników

– posiadane certyfikaty

– informacje o roli firmy w łańcuchu dostaw

– dane teleadresowe

– asortyment produkowanych części i komponentów – ujęty w postaci numerów identyfikacyjnych.

Natomiast czwarta część jest częścią reklamowo – informacyjną, przeznaczoną dla firm, które szerzej chcą przedstawić swój asortyment produktów lub usług.

Dlatego też katalog stał się doskonałym narzędziem do nawiązywania kontaktów w skali międzynarodowej. Dystrybucja tego rocznika odbywa się również w skali międzynarodowej. Otrzymują go zarówno firmy zagraniczne ale też ambasady i stowarzyszenia.

Formularz zamówienia katalogu znajdziesz tutaj: https://pim.pl/uploads//2016/03/KATALOG_zam_PL.pdf