Jak branża zareagowała na epidemię? Spotkanie polsko – niemieckie

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) wraz z Polską Izbą Motoryzacji serdecznie zaprasza na konferencję branżową online: jak branża automotive zareagowała na epidemię koronawirusa – obecna kondycja branży automotive oraz jej przyszłość, która odbędzie się 14.10.2020 w godz. 9.30 do 12.30.

Podczas konferencji podjęta zostanie dyskusja wśród uznanych ekspertów i praktyków z branży motoryzacyjnej na temat kondycji branży oraz jej przyszłości. W trakcie wystąpień i dyskusji panelowych będziemy rozmawiać o tym, z jakimi wyzwaniami musi się mierzyć branża, jakie rozwiązania mogą okazać się skuteczne, aby ożywić rynek motoryzacyjny i odnowić branżę, jak zmieni się branża po covidzie oraz jakie trendy w branży będą wskazywać kierunki rozwoju rynku motoryzacyjnego.

W konferencji weźmie udział około 200 przedstawicieli branży – producenci samochodów i komponentów, klastry, organizacje branżowe, zrzeszające i wspierające branżę automotive w Polsce i Niemczech. Swój udział potwierdzili m.in. Verband der Automobilindustrie,  Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Eastern Automotive Alliance, Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o., Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Istotnym elementem konferencji będzie sesja indywidualnych rozmów B2B, gdzie reprezentanci firm będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja<https://link.freshmail.mx/c/8ooog78eza/xnu6imd96j>

Jak to zrobić? Bardzo prosto!

  1. Zarejestruj się na konferencję online klikając w przycisk REGISTER
  2. Następnie zaloguj się lub załóż konto w Eventory, aby uzyskać dostęp do streamingu online i listy innych uczestników.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny i gotowe!