IZO-BLOK i HP Pelzer z kontraktem na ponad 36 mln PLN

IZO-BLOK otrzymał nowe zlecenie od HP Pelzer Holding – jednego z największych na świecie dostawców systemowych (tzw. TIER1) w branży motoryzacyjnej. Spółka otrzymała od niemieckiego kontrahenta zamówienie na dostawę części samochodowych z EPP na kwotę przekraczającą 8 mln EUR (ponad 36 mln PLN). IZO-BLOK współpracuje w HP Pelzer ponad 15 lat.

Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji zamówienia dla spółki z Witten (DE) został określony na listopad 2017 r. a czas realizacji przewidziany jest na okres 7 lat. IZO-BLOK współpracuje z HP Pelzer od 2001 roku. W sowim portfolio klientów ma także inne znaczące podmioty z grupy TIER1 o zasięgu globalnym tj. Lear Corporation, Faurecia, Johnson Controls czy YanFeng Automotive Interiors.

Nie zasypujemy gruszek w popiele. Jesteśmy bardzo aktywni biznesowo pomimo tego, że za nami wymagający czas związany z emisją akcji IZO-BLOK Myślę, że to pozytywny sygnał dla naszych akcjonariuszy, także i tych nowych – mówi Przemysław Skrzydlak, prezes zarządu IZO-BLOK S.A.

Źródło: izo-blok.pl