II konkurs: Bezpłatna wejściówka od DATA INTERCHANGE

19 kwietnia br. rusza drugi konkurs wiedzy o firmie DATA INTERCHANGE. Udział w konkursie to szansa na otrzymanie bezpłatnego uczestnictwa w tegorocznej konferencji AutoEvent, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca w hotelu OSSA Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej.

Organizatorami konkursu „Bezpłatny bilet uczestnictwa od DATA INTERCHANGE” są DATA INTERCHANGE oraz Polska Izba Motoryzacji, organizator AutoEventu. Konkurs (trzy edycje) przeprowadzany zostanie on-line, na stronie www.autoevent.pl oraz www.datainterchange.com/pl. Konkurs będzie trwał do dnia 10 czerwca 2018.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Pierwsza edycja konkursu już za nami. Bezpłatny udział w tegorocznej konferencji otrzymała Pani z firmy Bury Sp. z o.o.

Zasada konkursu pod względem technicznym jest prosta –  wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania umieszczone na jednej ze stron  internetowych. Czy będzie łatwo w obszarze merytoryki? To czas pokaże.

Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, zostanie rozlosowana nagroda w postaci bezpłatnego uczestnictwa w konferencji AutoEvent 2018. Uczestnikiem konkursu może być osoba delegowana do udziału w konferencji AutoEvent 2018 przez zarząd firmy albo osoba, która już zgłosiła swoje uczestnictwo w konferencji AutoEvent 2018. W  przypadku wygrania nagrody Organizator Konferencji AutoEvent 2018 zwróci koszty opłaconego uczestnictwa.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.autoevent.pl.

Pamiętaj – konkurs „Bezpłatny bilet uczestnictwa od DATA INTERCHANGE” trwa do 10 czerwca!