Fiuka Polska Sp. z o.o. również w Klubie „Gazel Biznesu”

W tegorocznej 14. edycji rankingu „Gazele Biznesu” organizowanej przez „Puls Biznesu” przedsiębiorstwo  Fiuka Polska Sp. z o.o. z Komornik k. Środy Śląskiej jako firma z branży automotive znalazło się po raz pierwszy w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

O przyznaniu tego prestiżowego wyróżnienia decydował procentowy wzrost przychodów w latach 2010 – 2012. W badanym okresie dynamika rozwoju firmy wyniosła 174%.

Certyfikat w imieniu Fiuka Polska na Gali we Wrocławiu, która odbyła się 11 lutego 2014 odebrał Pan Arkadiusz-Szczepan Sadowski – Marketing Manager.

Przypomnijmy, że Fiuka rozpoczęła działalność produkcyjną w Polsce na terenie LSSE w 2007 roku jako 100%-wa spółka córka niemieckiej firmy Fischer & Kaufmann GmbH & Co. KG i specjalizuje się przede wszystkim w produkcji komponentów dla motoryzacji w technologii głębokiego tłoczenia. Komponenty dostarczane są nie tylko na rynek europejski – od września ubiegłego roku również na rynek Ameryki Północnej.

To prestiżowe wyróżnienie pokazuje zaangażowanie całego zespołu i mobilizuje zarząd do dalszych inwestycji. Do dnia dzisiejszego po spełnieniu wszystkich warunków zezwolenia na działalność w Strefie Ekonomicznej zostało dodatkowo zainwestowanych ok. 6 mln PLN a zatrudnienie wzrosło dwukrotnie.